به ما بپیوندید

شبکه یلدا، توسط گروهی از زنان، به قصد افزایش مشارکت زنان در فضای سیاسی ایران تشکیل شده است. هدف ما آموزش اصول علمی مدیریت و رهبری به زنانی است که خواهان ورود به عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی هستند. ما علاوه بر ارائه کلاس‌های آموزشی متنوع در حوزه‌های راهبری سیاسی و مدیریت،‌ نحوه یادگیری بزرگسالان و مراحل ساخت یک ستاد انتخاباتی، با زنان مدیر و با سابقه در فضای سیاسی ایران صحبت می‌کنیم تا علاقه‌مندان بتوانند از تجربیات آنان در سیاست‌گذاری بهره‌مند شده و از چالش‌های آنان بیاموزند. در بخش کتابخانه نیز منابع دست اولی در خصوص قوانین مربوط به انتخابات و تجزیه و تحلیل داده‌های انتخابات قبلی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ایمیل خود را به لیست یلدا، از طریق لینک زیر، اضافه کنید تا آخرین اخبار و مطالب به محض انتشار بر روی وبسایت، به ایمیل شما ارسال گردد.
ما از مطالب شما در خصوص مسائل مربوط به جنسیت و سیاست،‌ به خصوص انتخابات، استقبال می‌کنیم. اگر مطلبی دارید که فکر می‌کنید مخاطبان ما می‌توانند از آن بهره ببرند، آن را به آدرس info@yaldanetwork.org بفرستید. پس از مطالعه متن ارسالی توسط گردانندگان سایت، در صورت تأیید، مطلب شما منتشر می‌شود. مطالب فرستاده شده باید در جای دیگری چاپ نشده باشند.

از آنجا که هدف ما ساختن شبکه‌ای پویا از زنان فعال و علاقه‌مند در حوزه‌های مختلف و رده های سنی متفاوت است، یلدا از هکاری با داوطلبان استقبال می‌کند. اگر به عنوان داوطلب تمایل به همکاری با شبکه‌ یلدا را دارید، لطفا تقاضای خود را همراه با رزومه و حوزه‌ فعالیتی مورد نظر به آدرس info@yaldanetwork.org ارسال فرمایید.